Ma bardzo pogodne usposobienie co sprawia, że dzieci szybko nawiązują z nią kontakt. Jest osobą bardzo cierpliwą, konsekwentną i wymagającą, co przynosi rezultaty i zadowolenie zarówno dzieciom jak i rodzicom.

Elvira Ramahamadany Rehabilitant, terapeuta, lekarz pediatra - niezwykle pogodna i uśmiechnięta osoba z Uniquecenter rozpoczęła współpracę w 2016 roku i od razu zyskała ogromną sympatie naszych pacjentów.

Wykształcenie i doświadczenie zawodowe

Ukończyła Akademie Medyczną w Moskwie kierunek lekarski - specjalizacja pediatria. Zdobyła certyfikaty rehabilitanta i fizjoterapeuty. Specjalizuje się w neurofunkcjonalnej rehabilitacji ruchowej, która łączy w sobie wiele technik pracy m.in. PNF, Bobath, rehabilitacje ruchową, masaż powięziowy. Dodatkowo posiada ogromne doświadczenie w neurologopedii w kwestii nauki jedzenia i picia, ćwiczeniu małej motoryki, masażu neurologopedycznym.

 

Rozpoczęła prace w Szpitalu w Syrii i tam zdobywała doswiadczenie w zakresie rehabilitacji. Po wybuchu konfliktu w Syrii wróciła do rodzimej Ukrainy gdzie pracowała w domu dziecka dla dzieci z wyzwaniami, pełniąc funkcję głównego terapeuty i diagnosty, a  wkrótce kierownika oddziału rehabilitacyjnego.