Współpracujemy


Dobry Start - rehabilitacja dzieci

Współpracujemy z terapeutami z "Dobry Start" na turnusach wyjazdowych, Są to cudowni rehabilitanci pełni profesjonalizmu i zaangażowania w program terapeutyczny dzieci. Bartek i Agata to z pewnościa osoby, dla których praca jest pasją, a my zawsze takie osoby chętnie zapraszamy do współpracy i serdecznie polecamy.

>> więcej

 


 

Logopedzi - Logopedom

Platforma internetowa poświęcona tematyce logopedii. Stanowi bazę wiedzy logopedycznej i miejsce wymiany doświadczeń logopedów, psychologów, rodziców, osób zainteresowanych. Strona ma za zadanie ułatwić dostęp do narzędzi diagnostycznych, ćwiczeń wykorzystywanych w terapii wad i zaburzeń mowy tak, aby praca stawała się łatwiejsza, efektywniejsza i dawała jeszcze więcej satysfakcji. Na stronie będą publikowane szkolenia, bieżące konferencje i kursy kwalifikacyjne z dziedziny logopedii oraz recenzje książek, czasopism, pomocy logopedycznych. Jest to również miejsce spotkań rodziców dzieci, będących pod opieką logopedów. Jako specjaliści chętnie odpowiemy na nurtujące Państwa pytania.

>> więcejAleksandra Kaczyńska - terapia logopedyczna

Jeśli zauważyłeś niepokojące oznaki u swojego dziecka w zakresie mowy, jedzenia, połykania, ssania czy picia, skontaktuj sie z logopedą. Nie wierz w twierdzenia, że z wiekiem to przejdzie. Życzliwe rady rodziny, znajomych czy porady internetowe mogą pogłębić wiedzę na temat niepokojących zachowań, jednak żadne z tych źródeł nie jest w stanie zastąpić konsultacji logopedycznej z rzetelną diagnozą oraz indywidualnie dostosowanym programem terapii.

>> więcejFrancine DesRosiers

Z wykształcenia jest terapeutką zajęciową; od 1988 r jest członkinią .... z Quebecu w Kanadzie. Przez 5 lat pracowała w placówkach szkolnych i ośrodkach opieki społecznej dla osób do 20 roku życia z wyzwaniami poznawczymi i ruchowymi. W międzyczasie w 1998 r założyła własną praktykę i z sukcesem pracuje do dzisiejszego dnia z osobami, głównie z dziećmi z zaburzeniami jak: autyzm, niepełnosprawność ruchowa i poznawcza, problemy w zachowaniu i uczeniu się, ADHD i ADD, lęki.

>> więcej


Stowarzyszenie Rodziców
Dzieci Chorych

„To ma sens!" przyjmuje szeroką formułę pomocy wszystkim tym Rodzicom i ich dzieciom, które są chore na choroby przewlekłe i ich Rodzicom, którzy wiedzą najlepiej co ich pociechom jest potrzebne. Najczęstszym problemem Rodziców jest brak wystarczającej informacji gdzie i jak szukać pomocy lekarskie, prawnej, psychologicznej. Brak im kontaktu z innymi Rodzicami, którzy mają taki sam problem.
Każda choroba dotyczy całej Rodziny – I całej Rodzinie chcemy pomagać.

>> więcejNeurosphera - Centrum Terapii Padaczki

„Neurosphera" to specjalistyczna przychodnia prowadząca opiekę nad chorymi z padaczką. Opiekę nad chorymi prowadzi dr Piotr Zwoliński – epileptolog, neurofizjolog i Dyrektor Centrum. W Centrum przyjmują też psychiatrzy: Dr Szymon Niemcewicz i Dr Tomasz Szafrański którzy prowadzą indywidualną specjalistyczną parktykę psychiatryczną. W Centrum prowadzimy dagnostykę (własne badania EEG) oraz terapię padaczki i niektórych schorzeń psychiatrycznych. Współpracujemy też z wybranymi ośrodkami – neuropsychologiem, neurorehabilitantem, neurochirurgiem.

>> więcejFONETIKA Centrum Protezowania i Rehabilitacji Słuchu

Miejsce stworzone z myślą o osobach z wrodzonymi lub nabytymi wadami słuchu, użytkownikach aparatów i implantów słuchowych, dzieciach z częstymi infekcjami i chorobami ucha, opóźnieniami w rozwoju mowy lub nieprawidłowym rozwojem, osobach aktywnych zawodowo, seniorach , sportowcach, pływakach, muzykach, osobach pracujących w hałasie i wielu, wielu innych. Jest to miejsce, w którym znajdą Państwo fachową pomoc, poradnictwo oraz najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie słuchu i mowy. Misją firmy jest przede wszystkim dobro Pacjenta realizowane przez fachową obsługę w zakresie diagnostyki, protezowania, rehabilitacji, terapii, konsultacji i doradztwa medycznego. Dzięki współpracy z liderami na rynku światowym w działach produkcji i dystrybucji aparatów słuchowych gwarantujemy Państwu zawsze nowoczesne i najlepsze rozwiązania technologiczne, które na zawsze poprawią komfort Państwa słyszenia.

>> więcej